Dzień 13

To już piątek… Powoli zaczynam się pakować! Niesamowite, jak szybko minęły te dwa tygodnie. Rano gdy wstałem przywitała mnie deszczowa pogoda. Dzień zaczął się jak każdy inny. Udałem się na ostatni dzień  pracy, w której pracowałem przez 2 tygodni. Była to apteka, w której układałem towar na regałach, kompletowałem zamówienia klientów, sprawdzałem każdy towar w aptece czy nie przekroczył terminu ważności . Uzyskałem  tam naprawdę wiele informacji na temat logistyki w aptece m.in.  jak przebiega zamawianie towaru według potrzeb klient.

Dzisiaj  pożegnałem się już z panią manager oraz z współpracownikami.  Moja praca nauczyła mnie bardzo dużo. Poznałem bardzo życzliwych i dobrych ludzi , którzy zawsze chętnie udzielali mi pomocy, gdy miałem jakieś trudności.

Po pracy udałem się na podsumowanie całego pobytu. Przedstawicielka firmy Enso zapytała nas czego nauczyliśmy się w zakresie naszego kierunku kształcenia oraz kultury Anglii.  Następnie nastał czas na rozdanie certyfikatów oraz pamiątkowe zdjęcie. 

Po całym spotkaniu udaliśmy się do restauracji aby zjeść posiłek  Fish and chips, które były bardzo pyszne. Następnie postanowiłem jeszcze raz wyruszyć na ulice Bristolu , aby zwiedzić to, czego do tej pory nie zdążyłem jeszcze zobaczyć. Niesamowite jak pięknie jest to miasto. Jestem świadomy, że to przedostatni dzień tutaj i będzie mi bardzo żal opuszczać tak wspaniale miasto, które mnie tak ciepło przyjęło.  No  cóż… teraz czas spakować swoje rzeczy i nabrać siły na jutrzejszy powrót do domu.

Damian