Dzień 10

Cześć! Dzisiaj mija 10 dzień pobytu w Bristolu. Już od samego rana ten dzień zapowiadał się dobrze. O godzinie 5 rano obudził nas dźwięk budzika., szybko zjedliśmy śniadanie, spakowaliśmy nasz lunch i ruszyliśmy na autobus. Droga minęła nam bardzo szybko. Dotarliśmy do Fresh Range.

Firma ta zajmuje się dostawa zdrowej żywności do klientów i działa w systemie just in time. Okazało się, że dziś moja kolej na jazdę z kierowcą do klientów oraz po dostawę świeżego jedzenia na następny dzień. Miałem okazję zobaczyć piękne widoki wsi, które leżą nieopodal Bristolu. Wraz z kierowcą Carrickien  dostarczyliśmy świeże mleko do szkoły oraz zabraliśmy kawałek bekonu na następny dzien. Po powrocie do magazynu pomogłem mojemu koledze Sylwkowi z sprawdzaniem asortymentu magazynowego. Na koniec naszej pracy kompletowaliśmy zamówienia oraz sprawdzaliśmy dostępność produktów, które miały zgadzać się z datą nieprzekraczającą sześć tygodni. Szef powiedział, że dziś wykonaliśmy bardzo dobrą robotę i pochwalił nas za sprawną i dokładną pracę. Na tym zakończył się nasz czas pracy. Staż w Fresh Range daje mi dużo satysfakcji oraz szansę rozwoju w kierunku logistyki.  Z pracy udaliśmy  się do domu na pyszną hinduską obiadokolacje.

Cały dzień, jak i cały wyjazd, oceniam bardzo pozytywnie, ponieważ mogę nabierać nowych doświadczeń i poznawać wielu nowych ludzi.

Michał