Relacja nauczyciela-opiekuna
Napisałem sprawozdanie z mojego pobytu na Erasmusie. No właśnie – sprawozdanie, a skoro tak, to wyszedł koszmarek. Na szczęście przeczytałem
Czytaj dalejNapisałem sprawozdanie z mojego pobytu na Erasmusie. No właśnie – sprawozdanie, a skoro tak, to wyszedł koszmarek. Na szczęście przeczytałem
Czytaj dalejNie wiem jak zacząć tę relację, ponieważ wydarzyło się więcej niż da się opisać. Erasmus to było dla mnie coś
Czytaj dalejW środę pojechaliśmy na warsztaty do Muzeum Drukarstwa w Lipsku. W muzeum już na wejściu było można zobaczyć stare maszyny
Czytaj dalejLogistycy musieli wstawać wcześniej niż inni, ponieważ dojeżdżają do swoich miejsc pracy. Na śniadaniu (o 7:30) mogli przygotować sobie lunch
Czytaj dalejJednym z miejsc, które zwiedziliśmy podczas naszego pobytu w Niemczech był Lipsk. Jest to historyczne miasto zbudowane z myślą o
Czytaj dalejDrezno to miasto, które zrobiło na nas duże wrażenie już od pierwszego spojrzenia. Jest położone nad Łabą i słynie z
Czytaj dalejPierwszy tydzień naszej pracy rozpoczęliśmy od znalezienia się w złym miejscu, ale o dobrym czasie. Okazało się, że podczas „introduction
Czytaj dalejPierwszy tydzień pracy w Schkeuditz graficy zaczęli od podstaw projektowania 3D. W toku pracy, gdy jej poziom trudności sukcesywnie wzrastał,
Czytaj dalej